Strona główna arrow Kierunki kształcenia
Kierunki kształcenia | Drukuj |

Nabór do szkoły przeprowadzany jest drogą elektroniczną.

nabór

Jedna szkoła - wiele możliwości

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 skierowana jest do absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych.
Absolwenci gimnazjów będą mogli kontynuować naukę w trzyletnim liceum, czteroletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.
Absolwenci szkoły podstawowej rozpoczną naukę w zreformowanej szkole średniej. Będą mogli uczyć się w czteroletnim liceum, pięcioletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.

Na rok szkolny 2019/2020 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

IV Liceum Ogólnokształcące

(dla absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej)

Klasy o następujących profilach oraz przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Języki obce - angielski, niemiecki. Grupa z wiodącym językiem niemieckim zostanie utworzona, jeżeli będzie co najmniej 12 osób.

Technikum Energetyczne

W zawodzie:

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym dla absolwentów gimnazjum: matematyka, język angielski lub niemiecki.

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym dla absolwentów szkoły podstawowej: matematyka.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.

Regulamin przyznawania stypendiów uczniom Klas Patronackich PGE wraz z załącznikami.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

(dla absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej)

W zawodzie:

Języki obce - angielski lub niemiecki. Grupa z wiodącym językiem niemieckim zostanie utworzona, jeżeli będzie co najmniej 12 osób.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.